logo

ŞİRKETİMİZ

Servolt Elektrik 23 yıldır kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeden mevcut geniş ürün portföyü ve hizmet ağı ile talep edilen teknik desteği veya ürünleri sağlayarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.
NEWSLETTER
Istanbul / TURKEY

+90 532 061 95 60

export@servolt.com

20 KVA SERVO VOLTAJ REGULATOR

Servolt > 1-Tüm  > 20 KVA SERVO VOLTAJ REGULATOR

20 KVA SERVO VOLTAJ REGULATOR

SERVOLT regülatörleri, tek fazlı elektrik akımının olduğu yerlerde (ev, ofis, küçük işletmeler) ve tek fazlı hassas voltaj gerektiren cihazlarda elektrik voltajının değişmesini veya artmasını engelleyen ve bu voltajı stabilize eden voltaj regülatörleridir. bu stabilizasyon ile 220 V voltaj alan cihazları korurlar. Tek fazlı regülatörler gerilimi stabilize eden yardımcı trafo toroidal trafo (variac), değişken trafoyu kontrol eden servo motor ve DC gerilime göre motoru kontrol eden elektronik devreden oluşur. SERVOLT regülatör, çok hızlı stabilizasyon özelliğine sahip bir kontrol sistemine sahiptir. SERVOLT regülatör, Servo motor sayesinde giriş voltajı düşük olsa da çıkış voltajını limit-switcher yardımıyla istenilen voltaja ayarlar.

SERVOLT tek fazlı regülatörler, yüksek verim ve koruma sağlar. SERVOLT tek fazlı regülatörlerde kullanılan malzemeler CE, TSE ve ISO 9001 standartlarında 1. sınıf malzemelerdir.